adult webcams dating chat Slovakia free fun adult dating games Belgium delhi adult dating Netherlands top 10 adult dating sites Australia adult dating internet sites Slovenia christian lesbian dating Finland
Aysu Su Arıtma Evsel Endüstriyel Arıtma Sistemleri
2009 yılında Özcan Koç Önderliğinde İzmirde Faaliyete Başlamıştır. Ticari hayatı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri , Evsel Su Arıtma Cihazı  ve Su arıtma cihazı Ekipmanları konusunda satış yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;
Evsel ve endüstriyel su arıtma alanında ithalat, ihracat, sistem tasarımı, montaj ve montaj sonrası hizmetler ve mevcut evsel su arıtma cihazlarına ve endüstriyel su arıtma sistemlerine ait muhtelif parçaların teminini sağlamaktadır.
Hizmetlerimiz montaj sonrası periyodik bakım işlemleri, yıllık bakım işlemleri, süpervizörlük işlemlerini de kapsamaktadır.
Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.
Çalışma hayatında başarı ve sürekliliğin teminatı; hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Rafine Su Arıtım, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.
Aysu Su Arıtım ve Ticaret Anonim Şirketi, LG markası ile su arıtma sektöründe faaliyet göstermekte olup, müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Geniş ve tecrübeli personel kadrosuyla proje, mühendislik, taahhüt, imalat, satış, Arıtma servisi ve yedek parça temini konularında müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.
WhatsApp chat