edf8329we adult dating free Ireland online adult dating single dating Japan adult dating sites paypal affiliate programs Denmark dating an ex lesbian New Zealand

Compakt Sistem LG NANO Membran Filter Su Arıtma Cihazı 8 litre çelik su tankı ile birlikde gelir.

Özellikleri  

5 & 6 aşamalı filitre sistemi

80 gpd LG Chem membran filitre

Kapalı kasa, inline filitre sistemi

300 litre/gün su üretim kapasitesi

12 Litre Metal tanklar

Özel Şık tasarım

5 yıl garanti 

1. Aşama İnline 5 Micron Sediment Filtre: İlk aşamada 5 micron gözenek yapısına sahip olan tortu filtresi suyun içerisindeki kum, çamur, tortu vb.maddeleri üzerinde tutar. 

2. Aşama İnline Karbon Filtre : Suyun içerisindeki inorganik maddeleri, klor, boya, koku, zehirli ilaç vb. maddeleri tutarak suya kötü tat veren maddeleri alır. 

3. Aşama İnline 1 Micron Sediment Filtre: 3. aşamada 1 micron gözenek yapısına sahip olan tortu filtresi suyun içerisindeki kum, çamur, tortu vb.maddeleri üzerinde tutar.

 4. Aşama Membran Filtre : Suyun içerisindeki tüm maddeleri tutarak suyu arı hale getirir. suyun içerisindeki ağır metaller, eriyik gazlar, virüsler ve bakterileri tutarak ro işlemini yerine getirir. Bilinen en küçük bakteri ve virüsten 10 kat daha küçük gözeneklere sahiptir. Suyu 8-12 Angstrom seviyesine getirir. 

5. Aşama Son Karbon Filtre:Su membrandan çıktıkdan sonra hamdır bu yüzden suyun tadı hoş değildir bu karbon filtre suya Hindistan cevizi özü sayesinde mineral vererek suyu tatlandırır. .

WhatsApp chat